Garni Hotel, Tachov

U Rybeny 1371, 34701
od 500 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 200m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Pokud hledáte místo pro vaší aktivní dovolenou, odpočinek, sportovní soustředění, nebo prostory pro možnost školení pak Vám náš hotel nabízí pohodlí a kvalitu ubytování v klidné části Tachova.
Nabízíme různé typy pokojů od apartmánů po ekonomičtější varianty ubytování.

Další informace

Hotel se nachází nedaleko od centra, jež uspokojí i ty náročnější z Vás. Je vhodný nejen pro jednotlivce či rodiny s dětmi, ale i pro početné skupiny.
Obzvláště sportovní oddíly pak ocení moderní sportovní areál v těsné blízkosti hotelu. Areál disponuje tenisovými kurty, zimním stadionem, krytou střelnicí, fotbalovými hřišti včetně vyhřívaného umělého trávníku, koupalištěm, krytým bazénem, sportovní halou a dalšími sportovišti.
Náš hotel je vyhledáván pro možnost pořádání tréninkových kempů a soustředění.

Hotel nabízí snídaně formou bufetu. V jeho těsné blízkosti se nachází i moderní restaurace Anděl, která je vzdálena 150 metrů od hotelu.

 

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj
500 Kč
Domácí mazlíček
150 Kč
Dvoulůžkový pokoj
500 Kč
Jednolůžkový pokoj
600 Kč
Přistýlka
300 Kč
Snídaně
90 Kč
Třílůžkový pokoj
500 Kč

pro dlouhodobější pobyty a větší skupiny možnost slev

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Společenské prostory
Úschovna kol, lyží
Vstup domácích zvířat
Konferenční možnosti

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
98
Dvoulůžkové pokoje
40
Kapacita restaurace
60
Počet apartmánů
4
Třílůžkové pokoje
6

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Kongresové možnosti

Firemní akce

KONFERENCE A ŠKOLENÍ
Ani příznivci královské hry v šach u nás nepřijdou zkrátka. Nejen jim nabízíme zrenovovanou konferenční místnost s minibarem, která velmi pohodlně pojme na 50 účastníků jakýchkoli společenských (firemních i soukromých) akcí.
Naše zkušenosti v oblasti organizování těchto akcí Vám zaručují vysoký standard a hladký průběh Vámi pořádaného jednání.

SPORTOVNÍ SOUSTŘEDĚNÍ
Naše zařízení je situováno v bezprostřední blízkosti sportovního areálu, je tedy ideální pro účastníky organizovaných turnajů, soutěží a sportovních soustředění. Pro tyto účely jsou v suterénu hotelu k dispozici šatna a sprchy. Snadno dostupné jsou například:
* sportovní hala
* atletická dráha
* fotbalový stadion
* zimní stadion
* tenisové kurty
* krytý plavecký bazén
Umístění jednotlivých sportovišť je zřejmé z mapy, která je součástí této stránky. Také rodinky s dětmi zajisté uvítají krátkou vzdálenost ke zmíněnému areálu, ve kterém se nachází i koupaliště s hospůdkou.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Minigolf
Sportovní hala
Squash
Tenisový kurt

Okolí

DOVOLENÁ V ČESKÉM LESE
Tachov je malé město se slavnou husitskou historií. Leží uprostřed Chráněné krajinné oblasti Český les, jen několik kilometrů od hranic. Jeho strategická poloha bude zajisté vyhovovat návštěvníkům nedalekého Německa i proslulé lázeňské oblasti (Konstantinovy Lázně, Mariánské Lázně, Lázně Kynžvart…).
Okolí Tachova je ideálním místem na turistické či cyklistické výlety, nově s možností napojení na trasy v SRN. Velmi oceníte nedotčený ráz krajiny bohatý na historické památky i přírodní zajímavosti, donedávna ukryté hluboko v hraničním pásmu.
Na své si přijdou i příznivci zlatavého moku díky nedalekému rodinnému pivovaru Chodovar, který ve svých sklepních prostorách ukrývá stylovou pivovarskou restauraci s muzeem a bohatou nabídkou tohoto nápoje.

Mapa

Centrum 200m
Autobus 50m
Vlak 500m
Velká mapa